Taneční tábor

Máš rád/a tanec a hudbu? Tancuješ pravidelně nebo jenom pro radost? Je ti mezi 10 a 16 lety? Jsi začátečník nebo pokročilý tanečník? Chceš si užít parádní léto, zlepšit pohybovou koordinaci a posílit své tělo? Získat skvělé kamarády a plno nových zkušeností? Tak právě pro Tebe tu máme taneční tábor, který je pro všechny holky i kluky.                       


    

Nemusíš umět tančit, stačí, když se necháš vést rytmem hudby.

Naučíme tě tancovat Hip hop, Street dance či Zumbu.

 CENA: 5000 Kč       

Kromě tancování se můžeš těšit na vše, co k táboru patří. Velká etapová hra, noční bojovka, diskotéky a mnoho dalšího.

O čem hlavně bude taneční tábor?

Street dance  a Hip hop  se vyznačuje zejména svojí originalitou. Neexistují zde žádné předepsané prvky nebo vazby, zkrátka každý může tančit  tak, jak to cítí. V této oblasti exceluje naše vedoucí Terka, aktivní tanečnice.

Zumba je taneční hodina plná energie, skvělé nálady a neskutečně chytlavé hudby, v němž se kombinují prvky latinsko-amerického tance spolu s prvky z fitness. Hravou a zábavnou formou tak zapracujete na své kondici, vysněné postavě a nabijete se pozitivní energií. Choreografie Zumby je jednoduchá a rytmus se v průběhu hodiny mění. Užijete si 14 dní plný hudby a nových tanečních prvků. Zapojíme také prvky fitness Zumby, prvky Aerobicu a bodystylingu/bodyformu. Nepotřebuješ k tomu speciální vybavení. Stačí volné oblečení a chuť jít do toho na 100%.

Bude se na tebe těšit Stela a Terka.

Jsi celiak? Nevadí, vaříme i bezlepkově! Stačí uvést do přihlášky.  Výsledek obrázku pro bezlepková dieta

A kdo další pojede? 

Naše vedoucí si můžeš prohlédnout ZDE

Jak to u nás vypadá? Prohlídni si tábor na mapě a videu.

Po poledním klidu si užiješ spoustu srandy, akce i napětí u celotáborové hry se zbytkem tábora či v rámci oddílu. Večer se máš rovněž na co těšit. Celospolečenský program a diskotéky jsou u nás samozřejmostí!