Irča

Ahoj Pandy a Panďata, jmenuji se Irena a pracuji čtvrtým rokem na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Několik let jsem pracovala v Domě dětí a mládeže jako vedoucí klubu deskových her Na Desce, z čehož mi zůstala vášeň pro deskové, společenské a jakékoliv další hry.

Jako dítě jsem strávila každé léto na táboře, byla jsem členem skautského, turistického i vodáckého oddílu. Od svých 16 let se podílím na organizaci táborů pro děti, nejprve jako praktikantka, později jako oddílový vedoucí i programový vedoucí, a to i na několika táborových turnusech každé léto. Několikrát jsem se také zúčastnila jako dobrovolník mezinárodních workcampů zaměřených na práci s dětmi, konkrétně v Severním Irsku, Itálii a Velké Británii. Pravidelně pořádám setkání pro milovníky deskových her, čtu fantasy a sci-fi a věnuji se skotských tancům a turistice.

Práce s dětmi mne osobně naplňuje, ale především ohromně baví. S Pavlem jezdíme společně na tábory od roku 2007. Za tu dobu jsme s dětmi zažili pořádnou spoustu legrace a zážitků a věřím, že mnoho dalších máme ještě před sebou.

Už se na Vás všechny moc těším!